Blog - EasyFootings

Atrakcyjne rabaty
Najbardziej innowacyjna firma w Polsce - 2018'
(Design protected - Patent applied)
Przejdź do treści

„Czysta forma gospodarki obiegowej"

EasyFootings
9 Luty 2020
w zamkniętej pętli
       Wdrożenie gospodarki o obiegu zamkniętym i "zamkniętej pętli" to jedyny sposób, w jaki marki mogą osiągnąć sukces biznesowy, jednocześnie chroniąc planetę. Gospodarka o obiegu zamkniętym „jest jedynym rozwiązaniem”.
Jest to nie tylko dobre dla naszej planety, to jest dobre dla biznesu. Nasz System EasyFootings®  nie tylko, że w pełni nadaje się do recyklingu, ale może być użytkowany wielokrotnie nim zostanie jemu podany - to nasz zdecydowany krok w koncepcję „zamkniętego obiegu” w którym materiały używane w produktach są (nieskończenie) wielokrotnie użytkowane. Opracowywanie produktów w obiegu zamkniętym jest postrzegane jako kluczowy krok w kierunku przekształcenia gospodarki światowej w czystą, w której odpady i zanieczyszczenia są eliminowane, a systemy naturalne są przywracane.
System EasyFooting® wykonany z jednego materiału nadającego się do recyklingu, co oznacza, że ​​pod koniec okresu eksploatacji stal można przetopić i ponownie wykorzystać. Takie podejście do gospodarki zamkniętego obiegu może teoretycznie oznaczać, że marki nie sprzedają już swoich produktów klientom, lecz zamiast tego „pożyczają” im materiały, które są później zwracane do recyklingu. Nic się nie marnuje. EasyFooting® patrzy na „zamkniętą pętlę” jako najczystszą formę gospodarki obiegowej.
Chcielibyśmy zachęcić projektantów do zastanowienia się, w jaki sposób ich proces twórczy może stworzyć coś znacznie szerszego niż ich produkt i jak ich produkt może się zmieścić w znacznie szerszym systemie odtwórczym i wręcz prosić, aby pomogli nam przekształcić istniejącą gospodarkę liniową - w której zasoby są wydatkowane podczas procesu produkcji, a materiały są wyrzucane pod koniec cyklu produktu - w okrągły, gdzie wszystko jest odzyskiwane i zawracane do systemu. Eko wrażliwi projektanci są „absolutnie niezbędni” dla gospodarki obiegowej.
 Koncepcje takie jak projektowanie w „zamkniętej pętli” mogą wydawać się niezrozumiałe zarówno dla projektantów, jak i konsumentów, dlatego potrzebne są bardziej rzeczywiste przykłady, aby pomóc ludziom zrozumieć pojęcia. Nawet w naszej własnej firmie, że przez długi czas [gospodarka obiegowa] była tylko konceptualną rzeczą.  W pewnym momencie udało nam się pokazać i wykonać zwrot w kierunku tego co jest dobre dla planety i równocześnie jest dobre dla biznesu.
Oprócz naszego budowania takiego rozumienia sensu biznesowego, dążenie do projektowania w „zamkniętej pętli”  jest częściowo napędzane przez naszych coraz bardziej świadomych klientów. A my musimy iść tam, gdzie chcą nasi konsumenci. Niezależnie od tego, co dzieje się w prawodawstwie, jest to gospodarka, w którą wierzymy, że dąży we właściwym kierunku. Zdajemy sobie sprawę, że naszym obowiązkiem jest budowanie w sposób zrównoważony, na jaki pozwala budżet naszych klientów. Dlatego wykorzystujemy nasze umiejętności zawodowe, aby poprawić zrównoważony rozwój i zminimalizować wpływ na środowisko, o ile jest to możliwe, zgodnie z instrukcjami otrzymanymi od naszych klientów.


ul. Kamieńska 11 b
72-420 Dziwnówek - PL
kom. 507 088 161
easyfootings@gmail.com
EASYFOOTINGS
Prawa autorskie EasyFootings®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie obrazy i informacje zawarte w niniejszym dokumencie są własnością EasyFootings®
i nie można ich kopiować ani powielać bez wyraźnej pisemnej naszej zgody.
Godziny dostępności:
Od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 -18.00
Skontaktuj się z nami,
po pomoc lub radę.
Dział sprzedaży:
kom. 507 088 161

Dział techniczny:
kom. 507 088161
Wróć do spisu treści