Blog - EasyFootings

Atrakcyjne rabaty
Najbardziej innowacyjna firma w Polsce - 2018'
(Design protected - Patent applied)
Przejdź do treści

Dlaczego warto?

EasyFootings
19 Październik 2019
Zainstalacja stopy fundamentowe EasyFootings®... trwa kilka minut.
Szybkość: Wykorzystanie stóp fundamentowych EasyFootings® dla Twego projektu pozwala na efektywne i wydajne budowanie poza betonowym standardem konstrukcji. Nie ma innego systemu fundamentów, który jest łatwiejszy w montażu niż system EasyFootings®.
Eliminuje przestoje: dzięki instalacjom EasyFootings® nie trzeba czekać na związanie i wyschnięcie betonu. Możesz natychmiast korzystać z EasyFootings® i zaoszczędzić całe dni na realizowanym projekcie.
Bez wykopów, bez bałaganu: dzięki stopom EasyFootings® nie ma wykopów i nie ma bałaganu. Fundament EasyFootings® można zintegrować i zainstalować w istniejącym krajobrazie bez uszkadzania roślin i używania wyłącznie narzędzi ręcznych.
Zgodność strukturalna: EasyFootings® najlepiej  ze wszystkich fundamentów zapewnia spójność konstrukcyjną fundamentu z budowanym na nim obiektem. Ponieważ EasyFootings® jest produkowany w kontrolowanych warunkach, nie podlega zmiennym warunkom w terenie, które mogą osłabić fundamenty betonowe wylewane w miejscu i pogarszać ich właściwości obciążeniowe.


ul. Kamieńska 11 b
72-420 Dziwnówek - PL
kom. 507 088 161
easyfootings@gmail.com
EASYFOOTINGS
Prawa autorskie EasyFootings®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie obrazy i informacje zawarte w niniejszym dokumencie są własnością EasyFootings®
i nie można ich kopiować ani powielać bez wyraźnej pisemnej naszej zgody.
Godziny dostępności:
Od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 -18.00
Skontaktuj się z nami,
po pomoc lub radę.
Dział sprzedaży:
kom. 507 088 161

Dział techniczny:
kom. 507 088161
Wróć do spisu treści