Blog - EasyFootings

Atrakcyjne rabaty
Najbardziej innowacyjna firma w Polsce - 2018'
(Design protected - Patent applied)
Przejdź do treści

Alternatywa dla tradycyjnych fudamentów

EasyFootings
27 Październik 2019
Fundamenty systemu EasyFootings® stanowią alternatywę dla tradycyjnych fundamentów betonowych. Jest to bezpieczniejsza, szybsza, czystsza i bardziej ekologiczna opcja, rewolucjonizująca budownictwo/fundamentów. Nasze stopy „wszystko w jednym” o wysokiej wytrzymałości zostały specjalnie zaprojektowane, aby zwiększyć ich efektywność w przypadku odporności na obciążenia grawitacyjne, wypieranie i momenty ścinające. EasyFootings® może być stosowany wielu różnych projektach, spełniających wszystkie wymagania i przepisy, dostosowane do warunków pracy i zaprojektowany zgodnie z warunkami gruntowymi posadowienia. Unikalny kształt i stal konstrukcyjna o wysokiej wytrzymałości tworzy bardzo wydajny moduł do pozycjonowania w nim mikropali zapewniając solidną, stabilną i ekonomiczną podstawę fundamentową. System Easyfootings® został zaprojektowany w celu zwiększenia jego wydajności, gdy jest odporny na obciążenia grawitacyjne, wypieranie i momenty ścinające. Nasz system stóp EasyFootings® dostosowany jest do konkretnego zadania i został zaprojektowany zgodnie z warunkami gruntowymi terenu, obciążeniami konstrukcyjnymi itp.
EasyFootings® to system przeznaczony do zastąpienia tradycyjnych fundamentów. Łatwy i szybki do montażu w gruncie przez osoby bez specjalnego przygotowania. - szybka instalacja, przy użyciu ręcznych narzędzi. EasyFootings® ma minimalny wpływ na środowisko w punkcie instalacji, ponadto można go odinstalować a nawet ponownie wykorzystać w innej lokalizacji. Elementy składowe pakowane i transportowane są z wielką łatwością. EasyFootrings® dzięki optymalnemu wykorzystaniu materiałów i możliwości demontażu i ponownego ich użycia, oznacza znacznie mniejszy wpływ na środowisko niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Mikropale SYSTEMU EasyFootings® są elementami konstrukcyjnymi przenoszącymi obciążenia na podłoże lub ograniczającymi odkształcenia. Mikropalowy SYSTEM EasyFootings® jest stosowany do posadowień nowych i wzmacniania istniejących konstrukcji, formowania konstrukcji oporowych, zbrojenia gruntu, zakotwień itp. Opór pobocznicy i podstawy może być zwiększony, zwykle przez długość mikropali. Nie ma ograniczeń dotyczących długości, pochylenia, smukłości i powiększeń przekroju, poza względami wykonawczymi.


ul. Kamieńska 11 b
72-420 Dziwnówek - PL
kom. 507 088 161
easyfootings@gmail.com
EASYFOOTINGS
Prawa autorskie EasyFootings®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie obrazy i informacje zawarte w niniejszym dokumencie są własnością EasyFootings®
i nie można ich kopiować ani powielać bez wyraźnej pisemnej naszej zgody.
Godziny dostępności:
Od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 -18.00
Skontaktuj się z nami,
po pomoc lub radę.
Dział sprzedaży:
kom. 507 088 161

Dział techniczny:
kom. 507 088161
Wróć do spisu treści