Blog - EasyFootings

Atrakcyjne rabaty
Najbardziej innowacyjna firma w Polsce - 2018'
(Design protected - Patent applied)
Przejdź do treści

Zrównoważony rozwój

EasyFootings
9 Luty 2020
W EasyFootings® wiemy, że zrównoważony rozwój, świadomość ekologiczna i poszanowanie środowiska naturalnego są częścią naszego zaangażowania w ochronę środowiska.
ZDROWSZE I ZRÓWNOWAŻONE DOMY: PRZYSZŁOŚĆ W TWOICH RĘKACH
Efektywność energetyczna
Nasze materiały zużywają minimum energii do ich wytworzenia i generują minimum CO2.
Emisje zanieczyszczeń, zużycie energii i zasobów naturalnych oraz wytwarzanie odpadów rosną niepokojąco, a najbardziej niepokojące jest to, że proces ten występuje przy ciągłym wzroście populacji.
Jeśli ten trend się nie zmieni, tylko sektor budownictwa szeroko pojętego, będzie generatorem nie do przyjęcia poziomu emisji CO2.
         
Obowiązkiem nas wszystkich jest zmiana tego trendu, a EasyFootings®  proponuje zaangażowanie nas wszystkich na następujących 5 celach.
1. Środki mające na celu ograniczenie emisji
Ustal konkretne cele, jakkolwiek małe, aby zredukować emisje i jak najbardziej przyczynić się do dekarbonizacji naszej planety.
2. Promuj efektywność energetyczną
Poprawa i promowanie efektywności energetycznej poprzez wdrażanie nawyków, materiałów i środków, które przyczyniają się do oszczędzania energii w miastach.
Zmniejsz zużycie, jednocześnie chroniąc środowisko dzięki zrównoważonemu wykorzystaniu energii.
3. Promowanie zrównoważonych działań i inicjatyw
Wspieranie działań i inicjatyw promujących gospodarkę o obiegu zamkniętym, od koncepcji do zamknięcia łańcucha wartości produktu: ekoprojekt, naprawa, ponowne użycie i recykling odpadów.
Skorzystaj z naszych możliwości i zasobów, aby szerzyć korzyści zrównoważonego rozwoju w społeczeństwie i wpływać, w zakresie naszych możliwości, na osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym.
4. Inicjatywy skoncentrowane na ludziach
Uwzględnij ludzi, reagując na wyzwania gospodarcze, środowiskowe i społeczne. Planowanie miast, projektowanie budynków, planowanie transportu, rola przemysłu nie powinna odbywać się bez ludzkiego podejścia.
W tych działaniach dla ludzi i przez  ludzi, a zwłaszcza w sektorze budowlanym, koncepcja biodostępności musi mieć fundamentalne znaczenie dla rozwoju naszych strategii wzrostu.
5. Platforma wsparcia  na rzecz zrównoważonego rozwoju
Współpracuj ze wszystkimi, którzy mają możliwości, zasoby i chęć do pracy na rzecz zrównoważonego rozwoju. Porozmawiaj z nimi, opracuj strategie i pomóż im się dostosować do nich.
Systemowe rozwiązania EasyFootings®  oferują wyniki środowiskowe najlepsze dla Twoich projektów, osiągają oszczędności energii dzięki nowej stosowanej technologii fundamentowania, uproszczeniu zarządzania odpadami poprzez recykling, poprawie wewnętrznej jakości środowiska i wydajności dzięki elementom, które są bezpieczne i zdrowe. Systemowe rozwiązania EasyFootings® ochronią naszą planetę i są synonimem dobrego biznesu. Nasze wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju mają trzyetapowe podejście:  
  • Zmniejsz wpływ naszej działalności i naszych kluczowych dostawców na środowisko dzięki zmniejszeniu zużycia energii, odpowiedzialnemu gospodarowaniu wodą i zmniejszeniu ilości odpadów.   
  • Skoncentruj naszą innowację na rozwoju i dostawie produktów zaprojektowanych w celu uzyskania bardziej zrównoważonych przestrzeni.    
  • Bądź odpowiedzialny w społecznościach, w których służymy.    
Nasze produkty łagodzą wpływ na środowisko, zapewniając większą wartość ekologiczną, co zapewnia większy komfort środowisku. Odpowiadamy na potrzeby tych, którzy szukają bardziej ekologicznej konstrukcji i większej efektywności energetycznej.  


ul. Kamieńska 11 b
72-420 Dziwnówek - PL
kom. 507 088 161
easyfootings@gmail.com
EASYFOOTINGS
Prawa autorskie EasyFootings®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie obrazy i informacje zawarte w niniejszym dokumencie są własnością EasyFootings®
i nie można ich kopiować ani powielać bez wyraźnej pisemnej naszej zgody.
Godziny dostępności:
Od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 -18.00
Skontaktuj się z nami,
po pomoc lub radę.
Dział sprzedaży:
kom. 507 088 161

Dział techniczny:
kom. 507 088161
Wróć do spisu treści